Individuální výuka jazyků

Nabízíme flexibilní lekce, kde máte prostor být kreativní a současně se efektivně učit. S námi můžete začít studovat kdykoliv a dosáhnout svých jazykových cílů ve vlastním tempu.

student

Který jazyk se chcete naučit?

Romantická francouzština, světová angličtina, svůdná španělština nebo precizní němčina? S kterýmkoli z těchto jazyků vám rádi pomůžeme.

Lektor jako váš průvodce studiem jazyka

Do našeho týmu vybíráme pouze ty nejlepší lektory na základě jejich praxe, vzdělání a zkušeností z mezinárodních studijních a pracovních pobytů. Na začátku spolupráce si společně stanovíte cíl, kterého chcete dosáhnout, a lektor vám na základě toho připraví váš individuální jazykový plán.

Ukázka lekcí

Před zahájením studia u nás si s lektorem domluvíte nezávaznou 30minutovou informační schůzku. Proberete vaši jazykovou úroveň, přání ohledně výuky a domluvíte si termíny lekcí.

Online výuka

Naše online výuka nabízí stejnou kvalitu jako osobní setkání a je flexibilní, dostupná kdykoliv a odkudkoliv, aby vyhovovala vašemu harmonogramu.

Výhodné balíčky

Nabízíme předplatné 5, 10 nebo 20 lekcí o délce 50 nebo 80 minut. Čím větší balíček si vyberete, tím nižší cenu za lekci získáte.

Spokojení studenti

Naši klienti nám důvěřují a doporučují nás dál.

Stars

Služby Koaly mohu vřele doporučit. Hodina je vždy zábavná a upravená přímo na míru. Velice se mi líbí individuální přístup lektorky a její vlídné vystupování. Z každé hodiny si odnáším několik nových vědomostí a poznatků, které mi pomáhají se zdokonalit.

jazykova-skola-koala-icon
Monika
Stars

Jsem velmi spokojená s výukou. V angličtině jsem si jistější a vidím na sobě veliké pokroky. Hlavně, co se týče mluvení. Každou lekci se naučím něco nového a myslím si, že mě tato výuka změnila pohled na angličtinu, začala mě více bavit a mám plno nových věcí, které si odnáším z každé hodiny. Mohu jen doporučit, jsem ráda, že jsem měla možnost kurz absolvovat.

jazykova-skola-koala-icon
Karolína
Stars

Příjemná a uvolněná atmosféra, hodně se nasmějeme. Důraz se klade na mluvení v angličtině a člověk se nebojí na cokoliv zeptat.

jazykova-skola-koala-icon
Anička

Přihlaste se k odběru!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Odběrem souhlasíte s naší zásadou ochrany osobních údajů.