Individuální výuka francouzštiny

Chcete mít lektora jen pro sebe? Naše individuální lekce jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální efektivitu a plné přizpůsobení vašim specifickým potřebám a cílům ve studiu.

student

Jak spolupráce s námi funguje?

cislo 1 1

Poptání výuky

Vyplněním našeho kontaktního formuláře oslovíte naše koordinátorky výuky. Ty vás následně kontaktují, najdou vhodného lektora a předají mu váš telefon nebo e-mail pro domluvení nezávazné informační schůzky.

cislo 2 1

Zahájení výuky

Po informační schůzce se s vámi spojí naše kancelář, dohodne termín zahájení výuky a provede fakturaci. Po obdržení podepsané přihlášky vám zašleme závaznou fakturu. Po jejím uhrazení může výuka začít.

cislo 3 1

Přehled

Každému studentovi vedeme online prezenční listiny, které zajišťují přehled o obsahu a počtu předplacených lekcí. Jakmile studentovi zbývají pouze tři lekce, kontaktuje ho naše kancelář.

cislo 4 1

Pravidla spolupráce

Spolupráce s námi se řídí Obchodními podmínkami, se kterými je student seznámen před zahájením výuky. Neúčast na individuálních lekcích musí student nahlásit lektorovi nejpozději 24 hodin předem. 

Prezenční lekce francouzštiny

Prezenční lekce se konají v našich útulných učebnách nedaleko centra v Hradci Králové. Přizpůsobujeme lekce vašim potřebám a tempu. Individuální přístup zajišťuje efektivní pokrok v učení cizího jazyka s důrazem na vaše osobní cíle. Moderní vybavení učeben přispívá k optimálním podmínkám pro vaše jazykové studium.

lekce 2
lekce 1

Online lekce francouzštiny

Připojte se k našim online lekcím francouzštiny přímo z pohodlí vašeho domova či kanceláře. Naše interaktivní formáty zaručují efektivní a poutavou výuku, která podporuje váš pokrok a sebedůvěru ve francouzském jazyce. Díky nim se budete cítit, jako byste byli na lekci přímo vedle lektora, a to vše s maximálním komfortem a flexibilitou pro vaše učební potřeby.

Přijímáme nové studenty po celý rok, přihlásit se můžete kdykoli!

Začněte nyní svou jazykovou cestu s námi.

Spokojení studenti

Naši klienti nám důvěřují a doporučují nás dál.

Stars

Služby Koaly mohu vřele doporučit. Hodina je vždy zábavná a upravená přímo na míru. Velice se mi líbí individuální přístup lektorky a její vlídné vystupování. Z každé hodiny si odnáším několik nových vědomostí a poznatků, které mi pomáhají se zdokonalit.

jazykova-skola-koala-icon
Monika
Stars

Jsem velmi spokojená s výukou. V angličtině jsem si jistější a vidím na sobě veliké pokroky. Hlavně, co se týče mluvení. Každou lekci se naučím něco nového a myslím si, že mě tato výuka změnila pohled na angličtinu, začala mě více bavit a mám plno nových věcí, které si odnáším z každé hodiny. Mohu jen doporučit, jsem ráda, že jsem měla možnost kurz absolvovat.

jazykova-skola-koala-icon
Karolína
Stars

Příjemná a uvolněná atmosféra, hodně se nasmějeme. Důraz se klade na mluvení v angličtině a člověk se nebojí na cokoliv zeptat.

jazykova-skola-koala-icon
Anička

Rezervační formulář

Stačí vyplnit tuto přihlášku a naše koordinátorka se s vámi zkontaktuje.

Přihlaste se k odběru!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Odběrem souhlasíte s naší zásadou ochrany osobních údajů.