Spokojení zákazníci

Naši klienti nám důvěřují a doporučují nás dál.

Stars

Služby Koaly mohu vřele doporučit. Hodina je vždy zábavná a upravená přímo na míru. Velice se mi líbí individuální přístup lektorky a její vlídné vystupování. Z každé hodiny si odnáším několik nových vědomostí a poznatků, které mi pomáhají se zdokonalit.

jazykova-skola-koala-icon
Monika
Stars

Jsem velmi spokojená s výukou. V angličtině jsem si jistější a vidím na sobě veliké pokroky. Hlavně, co se týče mluvení. Každou lekci se naučím něco nového a myslím si, že mě tato výuka změnila pohled na angličtinu, začala mě více bavit a mám plno nových věcí, které si odnáším z každé hodiny. Mohu jen doporučit, jsem ráda, že jsem měla možnost kurz absolvovat.

jazykova-skola-koala-icon
Karolína
Stars

Příjemná a uvolněná atmosféra, hodně se nasmějeme. Důraz se klade na mluvení v angličtině a člověk se nebojí na cokoliv zeptat.

jazykova-skola-koala-icon
Anička
Stars

Lektorka profesionální, vždy usměvavá, milá a velmi trpělivá. Lekce vedené stylem hry, zábavně a efektivně. Spokojenost je nad moje očekávání a všem vřele doporučuji.

jazykova-skola-koala-icon
Zuzana H.
Stars

Na této škole se mi ze všeho nejvíc líbí přístup naší lektorky k danému učivu. Snaha nás naučit angličtinu a to všemi možnými cestami. Pomůcky, které používá při učení jsou vtipné, zábavné a motivující. Atmosféra ve škole je, dle mého úsudku, skvělá. Prostředí naší třídy je útulné a příjemné. Jak jsem spokojená s výukou? Jsem maximálně spokojená, neboť jsem byla samouk a věčný začátečník. Díky této škole jsem se přehoupla do, troufám si říct, pokročilých. Učení anglického jazyka mne doslova pohltilo. Věnuji se mu v podstatě denně :-). Doporučit tuto školu mým známým? It is a good idea.

jazykova-skola-koala-icon
Šárka T.
Stars

Velice mi vyhovuje, že výuka je vedena v malých skupinkách. Jako velmi praktické vnímám, že máme ve skupině k dispozici studijní materiály přes internet. Výuka je vedena různými způsoby – práce s učebnicemi, odkazy na videa v AJ, konverzace v AJ o běžných věcech, hry aj.. Školu rozhodně doporučuji pokud někdo hledá komornější a zároveň kvalitní způsob výuky.

jazykova-skola-koala-icon
Lenka P.
Stars

Skvělý individuální přístup. Určitě bych doporučila všem, kteří se snaží naučit, či zdokonalit jakékoli jazykové schopnosti.

jazykova-skola-koala-icon
Lucie S.
Stars

Hodiny mam každý týden a chodím tam ráda. Škola je velice hezky zařízená a celkově se tam všichni ke mně chovají hezky. Vždy mi tam vysvětlí látku, kterou zrovna bereme ve škole ať už jde o gramatiku nebo třeba předměty v pokoji. Školu bych určitě svým známým doporučila.

jazykova-skola-koala-icon
Veronika V.
Stars

V jazykové škole panuje velmi příjemná rodinná atmosféra. Paní ředitelka velmi ochotně komunikuje se studenty a uchazeči o studium. S výukou jsem velmi spokojená a doporučuji jazykovou školu Koala svým známým.

jazykova-skola-koala-icon
Markéta K.
Stars

Osobní přístup, vždy přizpůsobení aktuálním časovým podmínkám, pěkně prostředí, super lektorka, výuka přizpůsobena dle požadavků, vždy bych doporučil a již jsem doporučil.

jazykova-skola-koala-icon
Roman Š.
Stars

Jsem spokojen. Přístup i odbornost lektorů.

jazykova-skola-koala-icon
Jan S.
Stars

Školu navštěvuji od září, ale jsem velmi spokojená. Na hodinách panuje příjemná atmosféra, zejména díky vždy pozitivně naladěné paní lektorce. Učivo je srozumitelně vysvětlené, postup v učivu je přizpůsoben skupině studentů. Školu bych doporučila.

jazykova-skola-koala-icon
Marcela D.
Stars

Atmosféra v hodinách je velmi příjemná. Přístup lektorky je profesionální. Výuka je pestrá a zábavná. Určitě doporučuji.

jazykova-skola-koala-icon
Dagmar P.
Stars

Hodiny jsou vždy pohodové a zaujmou. Líbí se mi vložení do výuky herní složky do hodin, jako například Bingo. Jsem úplný začátečník a po pár hodinách zjišťuji, že opravdu v poslechu angličtiny již něčemu rozumím. Mohu každému jen doporučit.

jazykova-skola-koala-icon
Jitka V.
Stars

Momentálně navštěvuji kurz začátečníků AJ. 1. Příjemné prostředí učebny 2. Velké množství výukových materiálů 3. Kvalitní a zároveň zábavná forma výuky Největší pozitivum , ale vidím v naší lektorce Nikole. Vždy pozitivně naladěná … to mě vždy pomůže, i když zrovna nemám „dobrý den“. Zároveň ale dokáže člověka vyhecovat a opravdu mluvím anglicky. Všem bych tuto školu vřele DOPORUČILA.

jazykova-skola-koala-icon
Markéta Š.
Stars

Se školou – jak paní ředitelkou, tak lektorem – je výborná domluva, flexibilně reagují na individuální požadavky. Kvalita výuky je velmi dobrá, znalosti dětí rychle se rychle zvyšují. Koalu se nebojím doporučovat svým známým.

jazykova-skola-koala-icon
Andrea Š.
Stars

Velmi kvalitní výuka angličtiny. Líbí se mi možnost flexibility lektorů při plánování lekcí, což při mojí nepravidelné pracovní době bylo stěžejní. Mám zkušenosti jak s českým lektorem, tak s rodilým mluvčím a obě možnosti hodnotím velmi kladně. Jazykovou školu Koala jsem doporučila několika mým známým, kteří se také rozhodli využít Vašich služeb.

jazykova-skola-koala-icon
Veronika O.
Stars

Byl jsem spokojen, atmosféra byla příjemná, hráli jsme i zábavné hry a i gramatická část hodiny byla podaná zábavně. Hodiny byly zajímavé a lektorka brala v potaz i naše návrhy, co bychom chtěli vědět nebo co nám nejde. Doporučuji.

jazykova-skola-koala-icon
David K.
Stars

Má zkušenost s Jazykovou školou Koala je výborná. Vždy mi vyšli vstříc, domluva je rychlá a řešení čehokoliv vede ke spokojenosti obou stran. Škola má prakticky vybavené učebny, je zde možnost dostat zdarma kávu, což při lekci po práci vážně oceňuji.

jazykova-skola-koala-icon
Markéta K.

Přidejte se k našim spokojeným studentům

Neváhejte a poptejte nezávaznou informační schůzku s lektorem ještě dnes!

Přihlaste se k odběru!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Odběrem souhlasíte s naší zásadou ochrany osobních údajů.