O nás

Lektorský tým

Lektory si svědomitě vybíráme dle vzdělání, osobního kouzla, praxe a zkušeností ze studijních a pracovních pobytů v zahraničí. Každý lektor projde důkladnými školeními před tím, než u nás začne učit. Jsme pyšní na to, že můžeme říct, že máme mladý kolektiv nadšených, velmi kreativních a profesionálních lektorů, které jejich práce baví. Neustále si zvyšujeme kvalifikace jazykovými kurzy, certifikáty, účastí na seminářích a konferencích.
UČÍME:
online po celé České a Slovenské republice
prezenčně v našich učebnách v Hradci Králové
ve firmách, školách, agenturách,...
Naše kurzy

Jak učíme?

Jako lektoři jsme vyzkoušeli již několik způsobů výuky jazyků. Nejvíce se nám osvědčila ta vlastně nejjednodušší – používat selský rozum a naslouchat přání našich klientů. Ať se jedná o individuální lekci nebo skupinový kurz, každému šijeme lekce na míru a snažíme se, aby si student z každé lekce odnesl nové znalosti, dobrou náladu a těšil se na lekci příští. Za chyby nikdy nekáráme, naopak naše studenty podporujeme a vysvětlujeme, že každá chyba je krokem kupředu.

Velkou část lekcí vždy věnujeme konverzaci v daném jazyce. Mluvení je dle nás ta nejdůležitější část studia jazyků a bez něj se lze jazyk naučit jen těžko. Veškerou gramatiku a slovní zásobu převádíme do konverzace, abychom studentovi pomohli si daný jev lépe zapamatovat. Samozřejmě používáme také učebnice a pracovní sešity, které se nám za léta praxe osvědčily nejvíce. Vytváříme také vlastní studijní materiály studentům či kurzům na míru.

Vyučujeme během celého roku kromě státních svátků a vánočních prázdnin. Se studiem proto můžete začít kdykoli!

Co nabízíme?

Učíme žáky i dospělé, malé i velké, začátečníky i pokročilé.

Forma výuky:

  • individuální lekce
  • párové lekce
  • skupinový kurz

Připravujeme k různým jazykovým zkouškám (maturita, FCE, CAE, STANAG, DELE, DELF, Goethe-Zertifikat,..)

Doučujeme žáky a studenty.

Učíme dospělé cizí jazyky, aby se ve světě či na firemní schůzce neztratili. 🙂

A hlavně se snažíme o to, aby naše studenty studium jazyka bavilo a odnesli si z výuky nejen skvělý zážitek, ale také mnoho vědomostí.

Jak spolupráce s námi funguje?

Klient poptá výuku

01
Vyplněním našeho kontaktního formuláře zkontaktujete naše koordinátorky výuky, které se s vámi spojí, následně zkontaktují vhodného lektora a předají mu váš mobilní či e-mailový kontakt pro domluvení nezávazné informační schůzky.

Lektor kontaktuje klienta

02
V nejbližších dnech po absolvování informační schůzky se kancelář JŠ zkontaktuje s klientem, domluví se na termínu zahájení spolupráce a na fakturaci. Po obdržení podepsané přihlášky je studentovi odeslána závazná faktura. Po uhrazení fakturace může studium začít. :-)

Máme neustálý přehled o vašem předplatném

04
Každému studentovi / kurzu vedeme online prezenční listiny, díky kterým máme neustálý přehled o obsahu i počtu předplacených lekcí. Jakmile studentovi zbývají již jen 3 předplacené lekce, kontaktuje kancelář JŠ studenta.

Pravidla spolupráce

03
Spolupráce s námi je určena Obchodními podmínkami, o kterých je student informován před zahájením výuky. Neúčast studenta na individuálních lekcích hlásí student svému lektorovi nejpozději během dne před dnem plánované výuky. Předplacené kurzovné individuálních lekcí se odvíjí od počtu zakoupených hodin. Časové vymezení je o 40% delší, než kolik je třeba k nepřerušenému vyčerpání (např. při zakoupení 10 lekcí s frekvencí jedna lekce za týden, má objednatel 14 týdnů na jejich vyčerpání). Student je oprávněn zrušit maximálně 20% plánované výuky ze zakoupeného balíčku.

Historie jazykové školy

Umět cizí jazyk je v dnešní době nutností, nicméně ne každá výuka je kvalitní a ne každý učitel umí své studenty zaujmout natolik, aby nadchl a zároveň je naučil cizí jazyk používat bez ostychu. Po zkušenostech s výukou z různých stupňů státních škol, soukromých doučování a jazykových agentur, se Nikola Sobotková v roce 2018, jakožto studentka Pedagogické fakulty, rozhodla skoncovat se zastaralými metodami výuky a zrodila se Jazyková škola Koala!

Od samého počátku si do týmu pečlivě vybíráme jen ty nejlepší lektory a záleží nám na tom, aby byly lekce příjemné nejen pro lektory, ale i pro naše studenty. Studium a učení se přece musí bavit!

Od roku 2020 se neomezujeme pouze na prezenční výuku v našich prostorech v Hradci Králové, ale také nabízíme výuku ONLINE. Učíme proto nejen v Hradci Králové, ale i po celé České a Slovenské republice.

Jsme také velmi aktivní na sociálních sítích, konkrétně na Instagramu a TikToku, kde pravidelně sdílíme vzdělávací a zábavná videa týkající se studia cizích jazyků. Najdete nás tam jako @skolakoala

Fotogalerie

POZNEJTE NÁS

Lektorský tým

Jsme tým nadšených lektorů a věříme, že každý se jazyk dokáže naučit, chce to jen pozitivní, individuální přístup a trpělivost. Rádi vás navedeme na správnou cestu a pomůžeme vám se v jazycích zdokonalit. Nikdy není pozdě, proto neváhejte a ozvěte se nám!
arrow-rightcross-circle