Nikola S.

English

ředitelka jazykové školy a lektorka anglického jazyka

Nikola je ředitelkou naší jazykové školy, kterou začala vést v roce 2018. Vystudovala lingvistiku anglického a německého jazyka na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové. Je nadšená cestovatelka a ve svých hodinách vládne dobrou náladou. Říká: "Svým studentům chci během lekcí dát nejvíce, co můžu. Lekce připravuji pro individuální i skupinové kurzy na míru a moji studenti se nemusí bát dělat chyby. Jak jinak bychom se cokoli naučili, když bychom nechybovali?"

V čem lektor vyniká:

 • pozitivní, přátelský a individuální přístup ke každému studentovi
 • každý rok mají její středoškolští studenti 100% úspěšnost u státních maturit a známky 1–2
 • připravuje různé gramatické a slovní přehledy, které její studenti dostávají domů (některé naleznete na našich sociálních sítích)
 • bohaté zkušenosti z cestovatelské praxe
 • neustálé sebevzdělávání a kontakt s rodilými mluvčími
 • miluje angličtinu a anglicky mluvící země
 • má vlastní profil na sociálních sítích, kde učí anglicky @anglictinasnikcou
 • točí vzdělávací anglická videa na našich sociálních sítích @skolakoala

Vzdělání a praxe:

 • 10+ let zkušeností s výukou dětí i dospělých soukromě i na různých jazykových školách
 • úspěšně ukončené studium Filologie anglického a německého jazyka na Pedagogické fakultě
 • úspěšně absolvovala Pedagogicko-psychologický základ pro vzdělávání
 • mezinárodní zkouška z angličtiny FCE (B2), CAE (C1), státnice z angličtiny i němčiny (C1)
 • v roce 2021 absolvovala 3týdenní kurz angličtiny na Maltě a získala jazykový certifikát na úrovni C2
 • pravidelná účast na konferencích učitelů angličtiny
 • zájem o inovativní metody ve vzdělávání
 • pracovní i turistické pobyty v anglicky mluvících zemích (Velká Británie a USA) a po celém světě (Indonésie, Itálie, Francie, Karibik,..)
 • jejím velkým přáním je procestovat celý svět

Aktuálně nové studenty nepřijímám. 😉

Reference:

"Jsem velmi spokojená s výukou. V angličtině jsem si jistější a vidím na sobě veliké pokroky. Hlavně, co se týče mluvení. Každou lekci se naučím něco nového a myslím si, že mě tato výuka změnila pohled na angličtinu, začala mě více bavit a mám plno nových věcí, které si odnáším z každé hodiny. Mohu jen doporučit, jsem ráda, že jsem měla možnost kurz absolvovat." - Kája, maturitní kurz

"Do jazykové školy jsem poprvé zavítala v červnu 2022. Překvapilo mě, jak vskutku přátelská atmosféra může vzniknout na relativně malém prostoru a člověk se může cítit po krátké době jako doma. Rozmanitá výuka a vstřícnost lektorů mé nadšení ještě umocnily. Lektorka Nikola se zřejmě narodila s úsměvem na rtech, absolutním nadšením pro jazyk a trpělivostí. Je absolutně zapálená a dokáže bez větších problémů "zažehnout" plamen u studentů, kteří se chtějí opravdu posunout a zlepšit. Vyhovuje mi struktura jejích lekcí, angličtina s ní mě jednoduše baví a to je nejvíc." - Kateřina, skupinový kurz (2023)

"Služby Koaly mohu vřele doporučit. Hodina je vždy zábavná a upravená přímo na míru. Velice se mi líbí individuální přístup lektorky a její vlídné vystupování. Z každé hodiny si odnáším několik nových vědomostí a poznatků, které mi pomáhají se zdokonalit." - Monča, maturitní kurz

"Na této škole se mi líbí zázemí a příjemná atmosféra při výuce. Lektoři jsou velmi kreativní a vstřícní. Snaží se všemi možnými způsoby nás tento jazyk naučit a přimět nás mluvit. Všem vřele doporučuji. 🙂 S výukou jsem velmi spokojená. Díky Nikole jsem se posunula z úplného začátečníka do ( troufám si říci ) pokročilých. Výuka Angličtiny mě pohltila natolik, že se jí více, či méně věnuji každý den." - Šárka, skupinový kurz (2023)

"Jazykovou školu Koala a styl výuky zde hodnotím, jako naprosto nejlepší po všech stránkách. Jsem věčný začátečník - v minulosti jsem prošla několik kurzů AJ a až nyní, po roce výuky v této jazykovce, vnímám posun ve znalostech tzn. jsem schopná alespoň trochu rozumět mluvené řeči a osměluji se sama mluvit. Paní lektorka Nikola je skvělý člověk i profesionál, umí nadchnout pro věc a trpělivě vysvětlí i zopakuje vše, co je zrovna potřeba. Částečně jsem se seznámila i s paní lektorkou Katy, která je také skvělá. Rozmanitost způsobů výuky pomáhá upevnit získané informace a nová slovíčka - hry, kvízy, práce s učebnicí, práce s výukovými programy a v neposlední řadě konverzace. Jako veliké plus vnímám maximální počet pěti studentů ve skupince, což může snížit ostych mluvit před ostatními a tím získat více jistoty v konverzaci. Školu určitě doporučuji, protože podle mého názoru, určitý úspěch je zde zaručen! Děkuji za vše." - Lenka, skupinový kurz (2023)

"Na hodiny jsem se vždy těšila. Paní lektorka je usměvavá a moc hodná. Díky jejímu přístupu jsem se nebála dělat chyby a posunula jsem se dál. Moc se mi líbily konverzace. Kurz doporučuji! - Alča, maturitní kurz

"Do jazykové školy Koala chodím již třetím rokem a jsem velmi spokojená. Lektorka Nikola má hodiny vždy perfektně připravené, intenzivní, kreativní a zábavné. Atmosféra bývá velmi často přátelská a uvolněná. Snaží se nás zbavit "ostychu" z mluvení a angličtinu podat tak, abychom se jí nemuseli bát použít. Určitě bych doporučila tuto jazykovku všem, kdo se chtějí učit kreativní formou s profesionálním přístupem." - Lída, skupinový kurz (2023)

"Hodiny s mojí lektorkou Nikčou jsou skvělé, protože se snaží naučit angličtinu přirozeným způsobem. Komunikací, kamarádským přístupem, zadává úkoly na procvičení a je velmi příjemná. Když něco nevím, zeptám se a s radostí mi odpoví a uvede příklady. Vždy se těším na hodiny s ní, protože nejen, že se vzdělávám, ale taky se neskutečně zasměju a díky tomu se stává angličtina příjemnější. Takže jediné co můžu říct: Jsem rád, že jsem začal chodit na online kurzy u této školy s lektorkou Nikčou. 100% spokojenost !!" - Josef, individuální online lekce (2023)

"Navštěvuji kurz angličtiny s lektorkou Nikolou a jsem velmi spokojená. Vnímám zlepšení, které po každé lekci přichází. Lektorka Nikola je ten správný člověk na svém místě, je neskutečně pozitivní, kreativní a podporující všechny ty, kteří mají jakýkoliv menší problém. Výuka dává smysl, probere se jak gramatika, tak se trénuje jazyk různou zábavnou formou. Za mě lekce angličtiny mohu vřele doporučit !" - Petra, skupinový kurz (2023)

"S vedením lekcí jazykového kurzu v JŠ Koala i s lektorkou paní Bc. Sobotkovou jsem velmi spokojená." - Marcela, skupinový kurz (2023)

"Paní lektorka Nikola má profesionální a zároveň pohodový přístup. V hodinách vytváří příjemnou atmosféru bez napětí. Vše vždy trpělivě vysvětlí v maximálním rozsahu." - Lenka, firemní kurz (2023)

"Lektorka profesionální, vždy usměvavá, milá a velmi trpělivá. Lekce vedené stylem hry, zábavně a efektivně. Spokojenost je nad moje očekávání a všem vřele doporučuji." - Zuzana, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Na hodinách panuje příjemná atmosféra, zejména díky vždy pozitivně naladěné paní lektorce, která je jak trpělivá, tak energická. Učivo je srozumitelně vysvětlené, postup v učivu je přizpůsoben skupině studentů. Nemám srovnání s ostatními lektory, ale paní lektorka mi vyhovuje, neměnila bych." - Marcela, skupinový firemní kurz (2022)

"Paní lektorka je velice příjemná, vždy dobře naladěná. Má s náma velkou trpělivost. Umí nás zaujmout a angličtina s ní je zábava." - Jitka, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Vysvětlení látky - výborné, motivace - veliká, mluvený projev - perfektní. Nikol je velmi .... ale velmi trpělivá. Nikol je příjemná, usměvavá, vstřícná, pozitivní, velmi motivující. Mám tento tip lidí velmi ráda a určitě bych si ji vybrala znovu." - Markéta, skupinový kurz úplných začátečníků (2022)

"Byla jsem dlouho s dětmi doma, tak jsem se rozhodla oprášit angličtinu v Koale. Docházela jsem na dopolední lekce hodinu a půl jednou týdně k Nikole. Před 1. hodinou jsem se bála, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Ale pak už jsem se na všechny další lekce těšila. Nikola je moc milá, umí pochválit i za málo a nemusíte se bát udělat chybu. Díky lekcím angličtiny v Koale jsem se nebála při hledání práce odpovědět i na inzeráty, kde požadovali AJ. A od ledna nastupuju do nové práce. Takže, díky Koalo!" - Eva, individuální lekce (2021)

"Perfektní lektorka. Přizpůsobuje obsah výuky na míru účastníkům." - Veronika, skupinový kurz B1 (2020)

„Nikol je má lektorka sice zatím jen krátce, ale s jejím stylem výuky jsem se sžila velmi rychle. Je velice přátelská a hlavně má velkou chuť předávat své znalosti ostatním. Hodiny uzpůsobí podle Vašich představ, čímž dá každému možnost pracovat na svých slabších stránkách. Ocenit musím i komunikaci při domlouvání lekcí, je neuvěřitelně vstřícná. Všem vřele doporučuji!“ – Míša, individuální konverzační lekce (2019)

„Hodiny s Nikčou jsou úžasné! Rozhodně se nebudete ani na vteřinu nudit. Učení probíhá velice hravou a zábavnou formou. Těším se na každou další hodinu.“ – Monča, firemní výuka (2018)

„Angličtina je super. Lektorka se nám přizpůsobuje a upravuje látku podle požadavků. Mně vyhovuje nejlíp komunikace a té je na hodině dostatek. Za mě hodnotím velmi pozitivně.“ – Lukáš, firemní výuka (2018)

„Na hodiny angličtiny do Koaly chodím rád.“ – Tomáš, individuální kurz, student ZŠ (2016)

arrow-rightcross-circle