Kariéra

Hledáte práci v mladém kolektivu, která vám bude dávat smysl? Věříte, že se člověk chybami učí, a že dělání chyb je právě to, co nás nejvíce naučí? Milujete kulturu jazyka, který učíte, chcete její kouzlo ukázat okolí a vaše zkušenosti předat dalším lidem? Možná hledáme právě vás! 

Do týmu jazykové školy, sídlící v centru Hradce Králové, hledáme nadšené lektory pro prezenční i online výuku anglického, německého nebo španělského jazyka. 

“Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn.” - Benjamin Franklin

Požadujeme

  • certifikát na úrovni B2 / C1 a vyšší
  • zkušenosti s výukou jazyka 
  • perfektní znalost jazyka a zájem o vzdělávání se ve všech oblastech (umění používat jazyk na komunikativní úrovni, kultura a reálie dané země, idiomy, …)
  • měli byste umět vysvětlit látku jednoduše tak, aby ji student pochopil bez větších obtíží
  • pečlivost, dochvilnost, slušnost, spolehlivost, nadšení do práce, příjemné vystupování, smysl pro humor, profesionalitu
  • perfektní práce s Google Diskem, MS Wordem, Excelem, Youtube, Facebookem (rádi vás při školení doučíme)
  • samostatnost a komunikace s vedením na profesionální úrovni (včasná komunikace k věci)
  • zkušenosti ze zahraničí a recenze od vašich studentů jsou u pohovoru výhodou

Nabízíme

Nabízíme příjemný a přátelský kolektiv, DPP smlouvu nebo spolupráci na ŽL, materiály do lekcí k vypůjčení, flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domu, konzultace s kolegy a v neposlední řadě spravedlivé a ochotné vedení.  

Co všechno je Jazyková škola Koala?

Jsme mladá a rychle se rozvíjející firma, která se soutředí na vzdělávání dospělých lidí a dětí v oblasti výuky cizích jazyků. Věříme, že se jazyk dokáže naučit každý, chce to jen správnou motivaci a pozitivně naladěného lektora, kterého jeho práce baví. Neztotožňujeme se s klasickou výukou jazyků na formou “rychle se naučit slovíčka nazpaměť a za chvíli vše zapomenout”. Spolupráci stavíme na respektu a rovnocennosti mezi lektorem a studentem.

Úkol pro vás:

Představte si, že je konec školního roku a studenti na vás mají napsat feedback řediteli. Co všechno o lekcích s vámi napíší?

Úkol společně s vaším životopisem ve formátu pdf prosíme zašlete na [email protected]

Těšíme se na spolupráci!

Přihláškový formulář

Kontakt Hradec Králové

Oblíbené kurzy

arrow-rightcross-circle