Akce pro studenty

Studium jazyků je důležité si užívat, a proto pro naše studenty a jejich blízké pořádáme různé volnočasové aktivity, díky kterým prohlubují své jazykové znalosti a zároveň si užívají zábavu, kterou studium jazyka přináší.

Konverzační odpoledne 🤪

Tento kurz je skvělou příležitostí soustředit se na nejdůležitější aspekt při studiu cizího jazyka, a to je mluvení.

V našem dvouhodinnovém kurzu budete v malých skupinkách (3-4 osoby) vždy 30 minut konverzovat na téma formou, jakou určí lektor, který vám je kdykoli k dispozici. Po 30 minutách mluvení vás čeká 5minutová pauza na přesun do jiné učebny k jiným studentům, jinému lektorovi a jiných tématech pro diskuzi. Skupinky se takto 3x promění a vy máte proto šanci mluvit s co největším počtem studentů, jinými formami a učit se tak i od ostatních.

V kurzu budete neustále nuceni mluvit, myslet a reagovat anglicky. Věříme, že intenzivní formát umožní rychlejší pokrok a zlepšení vaší schopnosti mluvit anglicky.

Co můžete očekávat?

  • setkání s lidmi, kteří na své angličtině aktivně pracují
  • dvě hodiny nabité anglickou konverzací
  • dobrou kávičku / čajíček a něco malého k zakousnutí 🥐
  • tři lektorky, které konverzace mentorují a slouží jako pomocná ruka
  • přátelskou a podporující atmosféru

Cena kurzu je: 800 Kč

V každém termínu kurzu se bude konverzovat na jiná témata, aby se vám naskytla příležitost procvičit si různé situace a rozšířit tak vaši slovní zásobu. Níže naleznete termíny pro úrovně A1-A2 a pro B1-C1.

Termíny

  • 15. března (pátek) od 17.00 do 19.00 hodin pro úrovně A1-A2
  • 29. března (státní svátek) od 10.00 do 12.00 hodin pro úrovně A1-A2
  • 29. března (státní svátek) od 13.00 do 15.00 hodin pro úrovně B1-C1
  • 1. května (státní svátek) od 10.00 do 12.00 hodin pro úrovně A1-A2
  • 8. května (státní svátek) od 10.00 do 12.00 hodin pro úrovně B1-C1

Místo konání

Jazyková škola Koala, Akademika Heyrovského 1178/6, 500 03 Hradec Králové

6. patro administrativní budovy Epos

Přihláška

Pro závazné přihlášení se do některého z termínů prosíme vyplňte formulář TADY.

__________________________________________________________________________________________________________

Movie night 🎥

Velmi oblíbenou události je naše "Movie night". Pro studenty je připraven pracovní list k filmu, na který se později společně podíváme v originálním znění s titulky. V pracovním listu naleznou studenti zajímavá slovíčka, fráze či celé věty, které by jim při sledování filmu neměly uniknout, a které se zároveň mohou hodit pro každodenní komunikaci. Po zhlédnutí filmu společně v cizím jazyce projdeme několik otázek ohledně zápletky a následně konverzujeme.

Na každé "Movie night" nechybí ani skvělé občerstvení.

Aktuálně nejsou vypsané nové termíny této akce.

Zkušenosti studentů:

arrow-leftarrow-rightcross-circle