Skupinové kurzy francouzštiny | 3-4 osoby ve skupině

Rádi se jazyk učíte společně s ostatními? Nevadí vám poznávat nové lidi?

Pak jsou pro vás naše skupinové kurzy tím pravým! 🐨

Kurzy se konají vždy 1x týdně na 80 minut v našich útulných učebnách v Hradci Králové.

Našich skupinek se účastní pouze 3-4 osoby, aby byl zajištěn rychlý spád lekcí a zároveň se každý dostal ke slovu a měl prostor pro mluvení. 80% obsahu lekcí je soustředěno na konverzace v daném jazyce, dbáme také na gramatiku, slovní zásobu a porozumění mluvenému slovu.

Kurzy pro šk. rok 2024/2025 budeme vypisovat v červnu 2024.

Nabídka skupinových kurzů pro šk. rok 2023/2024

PREZENČNÍ LEKCE - ODPOLEDNE / VEČER

kurzčasden2. pololetívolných místcena
ZAČÁTEČNÍCI SE ZÁKLADY (A1-A2)16.00 - 17.20čtvrtek1. února - 13. červnaobsazeno7 000 Kč
ZNALÍ ZAČÁTEČNÍCI (A2-B1)17.30 - 18.50čtvrtek1. února - 13. červnaobsazeno7 000 Kč
Nehodí se vám den a čas lekcí? Jste alespoň 3 a chtěli byste se učit spolu? Rádi vám připravíme kurz na míru.

Jak se přihlásit do kurzu?

Pro přihlášení se do kurzu vyplňte náš poptávkový formulář, který naleznete níže na stránce a naše koordinátorky výuky vám e-mailem zašlou přihlášku ke studiu. Po vyplnění přihlášky vám na e-mail dorazí zálohová faktura a pozvánka na ukázku hodin/nezávaznou informační schůzku, která je pro obě strany nezávazná. Ukázka trvá cca 30 minut a slouží k seznámení lektora se skupinou, sdělení všech organizačních záležitostí, představení obsahu lekcí, zjištění přání studentů ohledně výuky a domluvě, jak budou společné lekce vypadat. Ukázky hodin / informační schůzky se konají vždy na začátku pololetí.

Nejdůležitější body Obchodních podmínek pro skupinové kurzy:

  • Kurzovné je splatné před první lekcí a hradí se převodem na účet na základě vystavené faktury.
  • Skupinové kurzy fakturujeme na pololetí, tzn. za každé pololetí jedna faktura. Fakturu za pololetí je možné rozdělit na dvě části pod podmínkou, že se student přihlášením do kurzu zavazuje uhradit celou částku za kurz v daném pololetí.
  • Stornování zařazení do kurzu do zahájení výuky – storno poplatek: 50% z kurzovného.
  • Stornování zařazení do kurzu po zahájení výuky – storno poplatek: plná výše kurzovného.
  • Za neúčast studenta na lekcích skupinového kurzu či párových lekcích neposkytuje JŠ žádnou finanční ani jinou kompenzaci.
  • Minimální počet účastníků skupinových kurzů je 3, maximální 4. Pokud se minimální počet účastníků do kurzu nepřihlásí, JŠ si vyhrazuje právo kurz zrušit, popřípadě sloučit s kurzem stejné úrovně v jiném termínu za dodržení všech ostatních podmínek. V případě, že kurz bude JŠ zrušen z důvodu nízkého počtu účastníků kurzu, má účastník kurzu nárok na vrácení celé částky zaplaceného kurzovného. Nebo si kurzovné vybrat například v individuálních lekcích. V případě, že účastníci kurzu budou mít zájem o kurz i v případě, že studijní skupina bude menší než 3 účastníci, je možné se s JŠ individuálně dohodnout na úpravě podmínek (zejména cena a rozsah kurzu) a kurz otevřít.
  • Případné zrušené lekce si s lektorem nahradíte v průběhu následujícího týdne od týdne, ve kterém byla výuka zrušena nebo během 1 týdnu po skončení daného pololetí kurzu. Na zrušení lekce se musí shodnout celá skupina.

Každému kurzu vedeme online prezenční listinu, díky které máme neustálý přehled o obsahu lekcí.

Co je obsahem lekcí?

Obsah lekcí vždy na míru přizpůsobujeme celé skupině a všem jejím účastníkům. Dbáme na komunikaci v cizím jazyce, procvičování gramatiky a slovní zásoby zábavnou a nenásilnou formou. Naším cílem je ukázat studentům, že se jazyky mohou učit zábavně, pod přátelským a pozitivním vedením. Za chyby nekáráme, naopak naše studenty povzbuzujeme v tom, aby jazyk aktivně používali a za dělání chyb se nestyděli.

Lektoři:

Přihlásit se na tento kurz:

Kontakt Hradec Králové

Oblíbené kurzy:

Zkušenosti studentů:

arrow-leftarrow-rightcross-circle