S NÁMI VÁS BUDE STUDIUM BAVIT

UČÍME S ÚSMĚVEM

Jsme jazyková škola, která svým individuálním přístupem dělá z učení radost. Naším cílem je ukázat studentům, že se jazyky mohou učit zábavně, pod přátelským a pozitivním vedením. Za chyby nekáráme, naopak naše studenty povzbuzujeme v tom, aby jazyk aktivně používali a za dělání chyb se nestyděli.
Zobrazit více

Osobní přístup

Každé individuální lekci i skupinovému kurzu šijeme lekce na míru. Obsah našich jazykových lekcí se přizpůsobí vašim přáním a potřebám, proto se k nám klienti také rádi vrací. Přátelský a pozitivní přístup k výuce a klientům je pro nás vším. Naše práce nás baví!

Nadšení lektoři

Lektory si svědomitě vybíráme dle vzdělání, osobního kouzla, praxe a zkušeností ze studijních a pracovních pobytů v zahraničí. Neustále si zvyšujeme kvalifikace jazykovými kurzy, certifikáty, účastí na seminářích a konferencích.

1000+ studentů

Jazyky jsme za 10 let naší existence naučili již více než 1000 studentů. Malí i velcí, staří i mladí, u nás má dveře otevřené každý, kdo se jazyk chce opravdu naučit. Nikdy není pozdě začít.

Skvělá dostupnost

Sídlíme blízko centra v Hradci Králové a naši studenti si chválí bezplatné parkování přímo před budovou.
VYBRANÉ KURZY

Co studenti nejčastěji hledají

Zobrazit všechny kurzy
REFERENCE OD NAŠICH STUDENTŮ
Naši studenti mluví za nás
POZNEJTE NÁŠ LEKTORSKÝ TÝM

Koala lektorský tým

Jsme tým kvalifikovaných lektorů cizích jazyků a naše práce nás baví! Uděláme vše pro to, abychom naše nadšení přenesli i na vás.
arrow-leftarrow-right